Ugrás a fő tartalomra

6725 Szeged, Kálvária sugárút 84-86.


+36 62 554 560

Széchenyi 2020

Hírek


2024. jún. 6.
Szegedi SZC

    Díjátadó ünnepség

    Közismereti versenyeken kiemelkedő eredményt elért diákok, felkészítő oktatóik és duális képzőhelyek díjazása

    Díjátadó ünnepség

    A Szegedi Szakképzési Centrum az országos szakmai és közismereti versenyeken kiemelkedő eredményt elért diákjai, felkészítő oktatóik és duális képzőhelyeik számára rendezett díjátadó ünnepséget.

    A díjazott tanulók teljesítményükkel és sikereikkel öregbítik iskolájuk, a Szegedi Szakképzési Centrum és a szakképzés hírnevét.

    Minden díjazott tanulónak, felkészítő oktatónak és duális képzőhelynek szívből gratulálunk!

    További sok sikert kívánunk!

     

    A galéria képei ITT megtekinthetőek

     

    2023/2024. évi díjazottak:

    Iskola Verseny megnevezése Egyéni versenyző/Csapattagok Helyezés Felkészítő oktatók, partnerek
    Szegedi SZC Csonka János Technikum Autóelektronikai műszerész Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Figura Szilárd Dominik I.

    Horváth Zoltán Béla, Kerekes Pál

    Autószerelő Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Pintér Tamás Gábor I. Győri Sándor Ferenc
    Autószerelő Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Szetei Zoltán II. Győri Sándor Ferenc
    Szegedi SZC Déri Miksa Műszaki Technikum



    Műszaki informatikus Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Bartha Jenő I. Bicskei Róbert, Csiszár Zoltán
    Automatikai technikus Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Papp Lóránt II. Golhovics György Gábor, Lengyel János
    Ipar 4.0 Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Vikor Attila II. Golhovics György Gábor, Lengyel János
    Ipar 4.0 Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Gémes István III. Golhovics György Gábor, Lengyel János
    XXXI. Csernyánszky Imre Országos Középiskolai Pneumatika Verseny Móra Norbert I. Szemenyei Béla András
    Kick-Box Diákolimpia Junior light contact és kick-light kategória Bogos Botond I. Bernát Péter
    Gyorsasági Görkorcsolyázó Diákolimpia Dávod Dávid I. Kiss András
    Kézilabda Diákolimpia V-VI. korcsoport, "B" kategória Bálint Péter Tamás, Czeglédi Milán, Csapó gergő, Fürj Attila, Gémes István, Kocsis Ádám István, Körmendi Attila, Kreininger Botond Antal, Losoncz Barnabás Tibor, Nagy Bendegúz Artúr, Nagyhaska Dániel, Nagypál Márton III. Molnár Zoltán
    Szegedi SZC József Attila Általános Iskola és Szakképző Iskola Divatszabó (Női szabó szakmairány) Szakmai Kiváló Tanulója Verseny Túri Elizabet III.

    Nagy Szilvia,

    Remzsőné Rádóczy Éva - Aranyvarrótű Ruhaipari Oktató Kft.

    Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Technikum


    Teöreök Aladár országos szakmai tanulói verseny, táblázatkezelés kategória Lénárt Csongor I. Krizbai Imre Miklósné
    Teöreök Aladár országos szakmai tanulói verseny, beszédíró gépírás kategória II.
    Nagy Diák Pénzügyes Teszt és Pénzmesterek II. Dr. Szabó Tibor
    Kick-Box Diákolimpia Junior light contact és kick-light kategória Gajdán Anna Réka III. -
    Asztalitenisz Diákolimpia V-VI. korcsoport Lány "B" kategória egyéni Kenesey Blanka II. -
    Szegedi SZC Krúdy Gyula Szakképző Iskola Cukrász szaktechnikus Szakma Kiváló Tanulója Verseny Árva Vivien I. Csanádiné Retkovszki Edit
    XVII. Pelikán Kupa Gasztronómiai kiállítás és verseny Horváth Zsófia

    arany fokozat és Pelikán-díj

    Cukrász szaktechnikus Szakma Kiváló Tanulója Verseny Hajdú Botond Xenosz III. Bereczkiné Kovács Erzsébet, Cséke Mária, Határ Zsuzsanna, Dr. Tamás Gabriella
    Szegedi SZC Móravárosi Szakképző Iskola Országos Szakképző Iskolai Közismereti Tanulmányi Verseny, Reál kategória Kecze Péter I. Geráné Nyári Gabriella, Kálmánné Gát Klára
    EuroSkills válogató verseny nemzeti döntő Víz-, gáz- és fűtésszerelő szakág Vadnay Tamás I.

    Farkas Péter, Tóth Péter

    Tóth József - T-szer 99. Kft.

    Hegesztő Szakma Kiváló Tanulója Verseny Varga Dávid I.

    Rózsa János,

    Tancsik Ferenc - E-Dimension Kft.

    Szegedi SZC TóthJános Mórahalmi Szakképző Iskola és Szilágyi Mihály Kollégium Ritmikus Gimnasztika Diákolimpia Ábrahám Zsófi és Tóth-Bata Hanna I Kasza Ivetta
    Szegedi SZC Vasvári Pál Gazdasági és Informatikai Technikum Teöreök Aladár országos szakmai tanulói verseny gépírás Ifjúsági II. kategória Bartha Attila I. Kissné Álmosdi Márta
    Teöreök Aladár országos szakmai tanulói verseny gépírás Tanulói II. kategória Gyovai Denisz II.

    Teöreök Aladár országos szakmai tanulói verseny gépírás Ifjúsági II. kategória
    Tamás Dávid Krisztián III.
    Szegedi SZC Vedres István Technikum Sportlövészet Diákolimpia Jovan Noémi I. -
    Evezős Ergométer Diákolimpia "A" kategória, I1. korcsoport Somogyi Dorka Fanni II. -

    Megosztás

    KAPCSOLÓDÓ HÍREK


    hírek_munkalehetőségek borítókép

    2024/2025 évi munkalehetőségek a Centrumban!

    Ismerd meg 2024/2025 évi állásajánlatainkat!

    2024. máj. 10.
    rendkívüli felvételi eljárás

    Rendkívüli felvételi eljárás

    A 2024/2025-ös tanévre rendkívüli felvételi eljárás keretében korlátozott férőhelyek várnak betöltésre.

    2024. máj. 7.
    Szegedi SZC
    Éremeső a Szakma Sztár Fesztiválon

    Éremeső a Szakma Sztár Fesztiválon

    11 fő a dobogón, akikre büszkék vagyunk

    2024. ápr. 26.
    Szegedi SZC


    KIMIKK
    Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
    Széchenyi 2020

      • SZC logo fehér
      • Szegedi Szakképzési Centrum

        6725 Szeged, Kálvária sugárút 84-86.

      • Telefon: +36 62 554 560

        E-mail: info@szakkepzesszeged.hu

        OM azonosító: 203052

        Felnőttképzési nyilvántartás száma: E/2020/000134 | B/2020/002829


      2024Szegedi Szakképzési Centrum